Vyhledáváme talentované profesionály.

 

Vznik silné značky

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group.

Pracujeme s kvalifikovanými kandidáty

Recruitment specialistů a manažerů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment.

3 země

Manuvia Expert Recruitment působí prostřednictvím osmi poboček v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

600 otevřených kvalifikovaných pozic

Pracujeme na obsazení 600 kvalifikovaných pracovních míst.

Databáze 130 000 profesionálů

Využíváme naší vlastní výkonné databáze obsahující profily 130 000 specialistů a manažerů.

8 odvětví a specializací

Engineering & Logistics, IT & Telecoms, Accounting & Finance, Shared Services Centers, Sales & Marketing, Legal & Compliance, Life Sciences & Healthcare, HR & Administration

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř významných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina těží z 20 let zkušeností v recruitmentu, využívá síť 30 poboček v 7 zemích (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina) a expanduje dále. Manuvia poskytuje dva základní typy služeb – vyhledávání a výběr specialistů a manažerů do trvalého pracovního poměru (permanent recruitment) a agenturní zaměstnávání pro výrobní sektor (temporary recruitment).

Vyhledávání a výběr kvalifikovaných kandidátů jsou ve skupině Manuvia reprezentovány naší společností Manuvia Expert Recruitment. Pro 600 otevřených kvalifikovaných pozic v osmi odvětvích vyhledáváme talentované a zkušené profesionály. Působíme v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a při vyhledávání kandidátů nás podporují kolegové ze 7 evropských zemí, kde je skupina Manuvia aktivní.

 

Kontaktujte nás

Rádi Vám poskytneme bližší informace a bezplatně poskytneme úvodní konzultaci.